Team WtbE
shape

Britt in vaste dienst bij WtbE!

Blog

31 januari 2024

Britt in vaste dienst bij WtbE!

Wij zijn blij om te delen dat Britt nu officieel in vaste dienst is bij WtbE!🎉

In dit afgelopen jaar heeft zij met haar inzet en enthousiasme een waardevolle bijdrage geleverd aan ons team. Wij zijn trots om haar als een waardevol lid van ons hechte team te behouden en kijken uit naar de vele successen die nog in het verschiet liggen.

Als Recruitment Consultant houdt Britt zich onder andere bezig met het schrijven van vacatures, contact leggen met kandidaten en het ondersteunen van de consultants. Britt heeft zich onmisbaar weten te maken binnen team WtbE in het afgelopen jaar. Haar enthousiasme en betrokkenheid dragen bij aan de positieve sfeer binnen ons team.

Kortom, een geweldige aanvulling voor ons team! Gefeliciteerd Britt!

 


Dit bericht delen via: Delen via: Kopieer link
Download Gespiegeld

Benieuwd naar onze vakgebieden

Bekijk ze hier en kijk wat wij voor jou kunnen doen!

Onze vakgebieden